Dzisiaj przedstawimy Wam nasz ranking TOP 10 wiertarko-wkrętarek, które kupicie do 500 zł. Oczywiście, że w jakimś stopniu ten ranking jest subiektywny, ale staraliśmy się brać pod uwagę zarówno parametry, jak i opinię użytkowników. Żeby dodać dreszczyku emocji, przedstawimy je Wam w odwrotnej kolejności, czyli od teoretycznie najsłabszej do najmocniejszej.

Nr 10 – TOP 10 wiertarko-wkrętarek – Bosch EasyDrill – +/- 250 zł

Bosch EasyDrill ląduje na 10 miejscu ze względu na jego słabe parametry i brak dodatkowych akcesoriów takich jak walizka w zestawie. Znalazł się on jednak  w naszym zestawieniu, ze względu na to, że cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Pomimo kiepskiej mocy, doskonale sprawdzi się do skręcania mebli. Poza tym jest to w końcu marka Bosch, jedna z najczęściej wybieranych marek wśród Polaków.

Nr 9 – Einhell TC-CD 12 LI – +/- 250 zł

Einhell TC-CD 12 LI jest dość fajną i poręczną wiertarko-wkrętarką. Też nie ma wielkiej mocy, ale umówmy się – nie każdy z nas będzie wkręcał wkręty 10×250 mm. Myślimy, że takie urządzenie spokojnie sprawdzi się w przypadku domowych potrzeb typu skręcenie mebli, czy wywiercenie dziury w ścianie pod obraz. Całość zapakowana jest w niewielką walizkę, którą można wrzucić na dno szafki.

Nr 8 – TOP 10 wiertarko-wkrętarek – Dedra DED7880B – +/- 300 zł

TOP 10 wiertarko-wkrętarek

Nr 7 – Einhell TE-CD 18/2 Li Kit – +/- 400 zł

TOP 10 wiertarko-wkrętarek

Nr 6 – Dewalt Dcd710D2 – +/- 450 zł

TOP 10 wiertarko-wkrętarek

Nr 5 – TOP 10 wiertarko-wkrętarek – Bosch GSB 120-LI – +/- 450 zł

Bosch GSB 120-LI jest urządzeniem, które sprawiło nam najwięcej problemów w odpowiednim jego umieszczeniu w zestawieniu. Znalazł się na 5 miejscu ze względu na to, że ma całkiem przyzwoite parametry i jest jedną z nielicznych wiertarko-wkrętarek w tym budżecie, która może pochwalić się opcją udaru. Dzięki udarowi to małe urządzenie ma zdecydowanie większe możliwości niż wcześniejsze narzędzia z naszego TOP 10.

Nr 4 – Ryobi RCD12012L – +/- 400 zł

Nr 3 – Black&Decker BDCHD18BAFC – +/- 400 zł

I przechodzimy do ostatniego miejsca na podium. Brązowy medal otrzymuje – Black&Decker BDCHD18BAFC! Ta marka doceniana jest przede wszystkim przez amatorów i średniozaawansowanych majsterkowiczów. Natomiast ten model ma naprawdę fajne parametry, ale to co zdecydowało, że otrzymuje od nas brązowy medal to dołączony do zestawu komplet bitów i wierteł. Wszystko zapakowane jest w dobrze wyglądającą walizkę, dzięki czemu ten zestaw doskonale sprawdzi się na prezent. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla majsterkowicza to polecamy zajrzeć na nasz przedświąteczny artykuł.

Nr 2 -Yato YT-82782 – +/- 280 zł

Nr 1 – TOP 10 wiertarko-wkrętarek – Stanley FMC625D2 – +/- 450 zł

And the winner is… Stanley FMC625D2! Złoty medal otrzymuje wiertarko-wkrętarka marki Stanley. Ten wybór możemy argumentować tym, że po pierwsze ma świetne parametry w przyzwoitej cenie, po drugie, sami bardzo często korzystamy z tego modelu i do tej pory nigdy nas nie zawiódł (jedynie czarna farba z logo się starła). W naszej ocenie to urządzenie sprawdzi się zarówno dla majsterkowicza amatora, jak i dla profesjonalisty, który od sprzętu oczekuje niezawodności.

Poznaliście nasze zestawienie TOP 10 – dajcie znać w komentarzach, czy się z nami zgadzacie. A może macie własne propozycje? Chętnie się im przyjrzymy i przedyskutujemy! Nasz TOP 10 opieraliśmy na rankingu wiertarko wkrętarek do 300 i do 500 zł, gdzie Cię zapraszamy, z pewnością znajdziesz tam najlepsze narzędzie dla siebie!